piątek, 2 sierpnia 2013

Poglądy na Polskę i świat

Poglądy na Polskę i świat

Wojna w Afganistanie?

Wojna w Afganistanie: wydawało mi się, że pretekstem wojny było szukanie Bin Ladena, a on podobno już nie żyje. Teraz to podobno misja stabilizacyjna, pokojowa choć wygląda jak okupacja. Nie dziwię się, że co jakiś czas w zamachach giną okupanci, w tym Polacy. Można spodziewać się wkrótce kolejnego bezpodstawnego ataku Amerykanów na inny kraj - Iran. Atak oczywiście kontrolowany i inspirowany przez Izrael.

Eutanazja?

Eutanazja - do tego zmierza cała polityka naszego rządu. Zabrać ludziom jak najwięcej, wprowadzić płatną służbę zdrowia, ograniczyć ilość leków refundowanych, a większość emerytów nie da rady przeżyć i cel osiągnięty, bo nie trzeba płacić takim "darmozjadom" emerytur. No i praca do 67 roku życia, bo jak twierdzi Tusk, sprawi to ludziom przyjemność. Człowiek bez pracy nie może być szczęśliwy. Przypomnijmy od razu jaki napis widniał na bramie Auschwitz, a wszystko stanie się jasne. "Polskość to nienormalność" i trzeba ją tępić.

Aborcja?

Mogę zrozumieć potrzebę usunięcia ciąży w skrajnych przypadkach.

Jedzenie mięsa?

"Kocham zwierzęta dlatego lubię je zabijać" - padło takie zdanie w jednym ze skeczów Monty Pythona. Tylko, że oni polowali wtedy na komara.. Zwierzęta jem, choć próbuję ograniczyć spożywanie mięsa, aby nabrać trochę kilogramów. Lektura obowiązkowa to film Earthlings. Aż trudno uwierzyć, że los zwierząt hodowlanych tak przypomina los ludzi w obozach koncentracyjnych.


Minister Mucha?

Muchą się nie interesowałem. Ale wygląda na to, że cały ten rząd to zlepek klaunów, którzy za nic nie odpowiadają i na niczym się nie znają, a czego się nie dotkną to spieprzą. I widać to mimo propagandy sukcesu we wszystkich mediach.


Korupcja?

Korupcja występuje we wszystkich krajach i nie ma co tu się rozdrabniać. To, że u nas afera goni aferę zawdzięczamy tylko tym, że po 89 roku agentura naszych zachodnich sąsiadów przejęła u nas strategiczne gałęzie gospodarki, media, rząd. W przypadku zwykłych ludzi to może być pozostałość po komunie. Przyzwyczajenie ludzi, że trzeba dawać prezenty np. lekarzom czy urzędnikom za załatwienie sprawy.

Andrzej Lepper?

Jakby nie patrzeć na, po części wykreowany przez media, wizerunek Leppera to okazuje się, że nie był on wcale głąbem, ale człowiekiem z zasadami i patriotą. Mógł wiedzieć coś, co było zagrożeniem dla kogoś ważnego, a że nie bał się mówić otwarcie to mogli go zlikwidować. Prawdy na razie się nie dowiemy, bo nawet do tej pory nie chcą nam ujawnić materiałów o śmierci Sikorskiego sprzed kilkudziesięciu laty.

Klonowanie?

Klonowanie ma na razie za krótką historię, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski. To samo dotyczy GMO. Nie popieram - wolę naturę.

Sartre i nobel?

O Sartrze nie wiem za dużo. Mogę go zrozumieć, bo cała ta instytucja rozdająca te noble ośmiesza się niektórymi swoimi działaniami. Trudno wierzyć, że nie jest sterowana przez większe siły skoro nobla dostaje taki Obama czy Wałęsa.

Euro w Polsce?

Jak wiadomo PO potrafi spieprzyć wszystko i w przypadku Euro nie ma różnicy. Wybudowali kawałek autostrady za 2 mld złotych, a stadiony są droższe niż w Anglii. Kolejne oczywiste przykłady korupcji.

Intronizacja Chrystusa?

Coś o tej intronizacji słyszałem, ale nie mam zdania, bo nie wiem na czym, by to miało polegać. Wszelki fanatyzm religijny jest mi obcy, choć nie podobają mi się ataki na Kościół w wykonaniu błaznów medialnych i sejmowych III RP.

Takie są moje poglądy na Polskę i świat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz